Orbán Viktor péntek reggeli rádióinterjújában elhangzott: "Nem politikai verseny a halottak száma. Épp elég baj, ha egy is meghal. (...) Magyarország egy tartható pozícióban van."
Orbán a járvány halálos áldozatainak számáról: "Magyarország egy tartható pozícióban van"